Atrakcje na Wieczór Panieński

Rejs jachtem motorowym po Jeziorze Orzyc

Rejs ze sternikiem łodzią motorową z bardzo cichym silnikiem elektrycznym. Nasz kapitan zabierze Was na rejs po jeziorze. Od Was zależy, jak spędzicie czas podczas rejsu. Będziecie mogły zasiąść za sterem łódki pod okiem kapitana i same wyznaczyć szlak, którym popłyniecie.

Przedstawiamy Wam następujące warianty cenowe rejsu:

 • rejs wokół jeziora Orzyc ok. 30 min – 150zł
 • rejs z wpłynięciem przez kanał na jezioro Mały Orzycek ok. 60 min – 300zł

Spływy kajakowe na Warmii – Zalesie i Barczewo

Prywatny spływ kajakowy zaczynamy w odległości 50 m od naszych domków. Spływ prowadzi przez bogato zarybione jezioro Orzyc, które połączone jest z jeziorem Pisz, a finalnie wpływamy Pisą Warmińską do wsi Zalesie a następnie do miasta „Cittaslow” Barczewo, nazywanego też Wenecją Północy, ze względu na ilość mostów, które się tam znajdują.

TRASA SPŁYWU

 • Dystans: 9,7 km
 • Przewyższenie: 21 m
 • Suma podejść: 70 m

Masz ochotę na spływ kajakowy tą lub inną trasą zadzwoń do nas a my pomożemy Ci zorganizować niesamowitą przygodę dla Ciebie i Twoich bliskich.

Jazda konna i kuligi

Zapraszamy na jazdy rekreacyjne dla każdego bez ograniczeń wiekowych pod okiem instruktorów

Jazdy prowadzą

 • Pani Ewa z wieloletnim doświadczeniem z zaprzyjaźnionej szkółki jazdy konnej – Jazda Konna Olsztyn w miejscowości Różnowo 71. tel 660 512 666
 • Jazda Konna Janczary tel. 609-800-490, tel. 89 514 82 22, w miejscowości Barczewko

Ognisko i grill

Zapraszamy na wspólne ognisko lub grilla. Dostępny jest bezpłatnie grill i palenisko przed domkiem. Po wcześniejszym umówieniu możemy odpłatnie zorganizować ognisko i catering.

Koszty ogniska:
– przygotowanie drewna na ognisko (1 taczka): 100 zł,
– rozpalenie i utrzymanie ognia: 100 zł

Plaża

W odległości 100 m od domków znajduje się nasza prywatna plaża.

Po drugiej stronie jeziora znajduje się również plaża miejska z kąpieliskiem nad jeziorem Orzyc. Kąpielisko otoczone jest drewnianym molo, gdzie w sezonie letnim można pływać rowerkiem wodnym lub kajakiem.

Kąpielisko jest doskonałym miejscem do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Jacuzzi / gorąca balia z dyszami masującymi

Do balii z hydromasażem zapraszamy standardowo 6 osób. Jednak bywały i takie Wieczory Panieńskie, na których zmieściło się nawet 10 pań w balii :). Gorąca balia zlokalizowana jest przy plaży z widokiem na jezioro i lasy.

Cena wynajęcia balii to 150zł/za pierwszą godzinę i 100zł/za każdą następną.

Sauna

Usiądź wygodnie i delektuj się mazurską przyrodą o każdej porze roku. Oferujemy wynajem sauny na wyłączność – 100zł/za każdą godzinę . Sauna pomieści 6-8 osób.

Catering

Usługa niezbędna na każdym Wieczorze Panieńskim! Na miejscu dostępny jest catering w cenie 140 zł/os. z dostawą do domku lub śniadania w cenie 40zł/os. Jedzenie będzie jeszcze ciepłe. Umawiamy się min. 2 tygodnie wcześniej. Nawet jeżeli się spóźniłaś w razie zainteresowania daj nam znać, postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Zabawy tematyczne na Wieczór Panieński:

Dla zainteresowanych przekażemy kontakty do firm organizujących

 • naukę pole dance,
 • paintball,
 • doradzimy, w których klubach najlepiej się bawić w Olsztynie i zawieziemy tam Was,
 • masaże,
 • degustację win w restauracji.