Spotkania firmowe

Domki z bali – Zalesie 7D to wyjątkowe miejsce na organizację firmowej imprezy integracyjnej na Mazurach. Serdecznie zapraszamy Gości Biznesowych do organizacji konferencji, szkoleń oraz wyjazdów integracyjnych. Nasze zaplecze sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a szeroka oferta usług to gwarancja miło i produktywnie spędzonego czasu.

Poznaj szczegóły organizacji firmowej imprezy integracyjnej.

Nasz kompleks oferuje Gościom Biznesowym zakwaterowanie w klimatycznych i komfortowych domkach, gdzie odpoczną i zrelaksują się po podróży. Zwieńczeniem naszej oferty biznesowej jest możliwość skorzystania ze strefy relaksu, gdzie goście mogą skorzystać z seansu gorącej wodnej balii z hydromasażem oraz w prozdrowotnej saunie fińskiej z aromaterapią.
Wszyscy, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek, mogą skorzystać z boiska do piłki siatkowej plażowej, spływów kajakowych, rowerków wodnych, wycieczek rowerowych, pieszych wędrówek oraz sportów wodnych. Wspólna aktywność na świeżym powietrzu to idealny sposób na zintegrowanie zespołu.
Polecamy również organizację ogniska i wspólne pieczenie kiełbasek pod rozgwieżdżonym niebem. W ofercie mamy również rejsy jachtem motorowym.
Chcesz żebyśmy Cię zaskoczyli? Napisz do nas.
W naszych domkach zmieści się 60 osób.


Zapraszamy do współpracy

Po szczegóły zapraszamy pod nr telefonu 690 680 917