Okolica

Zaletą naszych domków z bali nad jeziorem na Mazurach jest ich lokalizacja. Domki położone są na wzniesieniu nad samym jeziorem Orzyc, pośród łąk i pól w bliskim sąsiedztwie lasu. To, że podczas spaceru spotkasz zająca, sarnę, żurawia czy bociana możesz traktować jako pewnik.
W nie dużej odległości znajduje się jezioro Kierźlińskie, Jezioro Pisz oraz Jezioro Kiermas.

Plaża miejska

W odległości 100 m od ośrodka znajduje się plaża miejska ze strzeżonym kąpieliskiem, siłownią zewnętrzną oraz stołem do gry w ping ponga. Kąpielisko otoczone jest drewnianym molo.

Spacerem po lesie i lokalnych ścieżkach

Plac zabaw w Barczewie

W sercu miasta Barczewo ulokowane jest miejsce zabaw dla najmłodszych. To tu maluchy mogą spożytkować swoją energię na wspaniałą zabawę a rodzice odpocząć wśród zieleni przy kubku aromatycznej kawy. Tutaj pociechy i dorośli się nie nudzą korzystając z siłowni zewnętrznej, trampolin, zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, tyrolki i wielu innych atrakcji. Plac zabaw jest oświetlony, co pozwala na całodzienną aktywność ruchową. W bliskiej odległości znajduje się starówka stolicy Warmii.

Jeżeli dysponujesz większą ilością czasu i masz ochotę na zwiedzanie zapraszamy do sprawdzenia, jakie atrakcje oferuje turystom Warmia, Barczewo i Olsztyn.